• UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2023/2024

• Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2023/2024:

W piątek 21 czerwca punktualnie o godz. 8.00 rozpoczęło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2023/2024.

Na początku uroczystości wybrzmiał nie tylko hymn państwowy, ale również hymn szkoły!

Tradycyjnie podsumowanie minionych wydarzeń przedstawiła Pani Dyrektor Beata Fryder, która zwróciła uwagę na ciszę, jaka nastanie za chwilę w naszej szkole, gdy uczniowie udadzą się na zasłużony odpoczynek. Natomiast gwaru, który ucichnie, będzie już nam brakować za miesiąc

Pani Dyrektor podziękowała za trud pracy nauczycielom i uczniom, doceniła sukcesy jakie były udziałem naszej szkolnej społeczności i życzyła spokojnych i bezpiecznych wakacji.

Byli z nami zaproszeni goście:

- Janina Sidor - naczelnik Wydziału Edukacji i Rozwoju Powiatu Myśliborskiego wraz z Anną Zbojną - pracownikiem Wydziału;

- Ewelina Mazurak-Januchowska - Dyrektor Centrum Usług Wspólnych Powiatu Myśliborskiego;

- Adrianna Wawer - Przewodnicząca Rady Rodziców;

- Mariusz Norsesowicz - wieloletni przyjaciel naszej szkoły.

Szczególne podziękowania i życzenia przekazał Wojciech Jakubowski - Przewodniczący Samorządu Uczniowskiego odchodzącym na emeryturę nauczycielom: Pani Marioli Oleszczuk i Panu Piotrowi Juszczakowi. Ta chwila podziękowania była naprawdę wzruszająca

Serdeczne podziękowania za miniony rok dla Dyrekcji Szkoły, Nauczycieli i Pracowników oraz wszystkich Uczniów przekazał również Mariusz Norsesowicz, który miał dla nas tradycyjne, serdeczne przesłanie

Z kolei Pani Adrianna Wawer - Przewodnicząca Rady Rodziców wręczyła na ręce Pani Dyrektor ufundowany ze składek na Radę Rodziców komplet strojów dla reprezentacji uczniów, biorących udział w różnego rodzaju zawodach sportowych.

Jak zawsze w takich sytuacjach, najważniejszą część uroczystości stanowiło wręczenie nagród i wyróżnień dla uczniów z najwyższą średnią w nauce.

Uczennicy II klasy Liceum Ogólnokształcącego i uczniom Technikum Logistycznego w imieniu Roberta Dudka - Starosty Myśliborskiego nagrody w postaci stypendium Prezesa Rady Ministrów i stypendium Starosty Myśliborskiego wręczyła Janina Sidor - naczelnik Wydziału Edukacji. Pani Naczelnik podkreśliła, jak niełatwym zadaniem jest osiągnięcie wymagalnego progu średnich kwalifikujących do stypendium.

Następnie Dyrektor Beata Fryder i Pani Wicedyrektor Iwona Krause przekazały wyróżnionym uczniom gratulacje, a także dyplomy i nagrody książkowe ufundowane przez Radę Rodziców. Nagrody otrzymali również laureaci konkursów i olimpiad: z języka niemieckiego, języka angielskiego i języka polskiego ("Życie i twórczość Adama Mickiewicza" oraz olimpiada z mitologii greckiej i rzymskiej).

Na koniec uczniowie poszczególnych klas udali się na spotkania z wychowawcami.

Życzymy wszystkim uczniom społeczności szkolnej ZA BRAMKĄ udanych i bezpiecznych wakacji!

• ul. Za Bramką 8, 74-300 Myślibórz