• ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE

• Drodzy Nauczyciele, Pracownicy, Rodzice, Uczniowie i Sympatycy Szkoly:

Niech dom będzie dla Was zawsze ostoją spokoju, a na stole nigdy nie zabraknie chleba.

Niech Wielkanoc jednoczy i wzmacnia całą rodzinę.

Niech nigdy nie zabraknie Wam tego, co w życiu najważniejsze: zdrowia, miłości i bezpieczeństwa.

Życzy Dyrekcja Zespołu Szkół im. Noblistów Polskich w Myśliborzu

• KIERMASZ WIELKANOCNY

• Szkolny Wolontariat w Zespole Szkół im. Noblistów Polskich w Myśliborzu zaprasza na Wielkanocny Kiermasz Charytatywny,  który odbędzie się w piątek 22 marca w godzinach 9-14.

W ofercie znajdziecie Państwo wielkanocne ciasta,  babeczki i desery,  palmy, stroiki oraz ozdoby świąteczne.  Dochód z Wielkanocnego Kiermaszu Charytatywnego zostanie przekazany na rzecz osieroconych dzieci- podopiecznych ŚWIETLICY JASKÓŁKA przy Hospicjum  w Gorzowie Wlkp.           Zapraszamy wszystkich serdecznie!  ! ! !

• DZIEŃ KOBIET INNI NIŻ DO TEJ PORY

• W dniu 08.03.2024r.na długiej przerwie odbył się pokaz mody organizowany przez SU, w którym wzięli udział Panowie przebrani za kobiety. W konkursie wzięło udział 16 uczestników, którzy Doskonale odwzorowali płeć żeńską. W trakcie ich prezentacji Komisja (w składzie : -Barbara Buchla- nauczyciel bibliotekarz, Iwona Krause- wicedyrektor naszej szkoły oraz nauczyciel historii i hitu, Przedstawiciele Samorządu uczniowskiego: -Maciej Kostrubiec- były przewodniczący naszej szkoły, Karolina Letka- Uczennica klasy 2a, zastępca obecnego Przewodniczącego oraz Wiktoria Mikołajczyk Uczennica klasy 2b technikum logistycznego również pełni funkcje zastepcy przewodniczącego) oceniała ich w 3 kategoriach : a) Przebranie (który z nich najlepiej odzwzorował kobiete), b) Przejście po wybiegu, c) Przedstawienie swojej osoby (uczestnicy w humorystycznej formie przedstawili się oraz powiedzieli kila słów o sobie), Każdy z uczestników mógł zdobyć max. 45 punktów przyznanych przez jury, Po przeliczeniu punktacji Przewodniczący szkoły odczytał Werdykt z którego jasno wynikało, że najlepiej odwzorował Kobietę Marek Kozodajko z 2a, Drugie Miejsce zajął Edward Olszówka z kl.3tl, Trzecie Kacper Knap z 2b, Jury wyłoniło jeszcze Miejsce 4 które zajął Antoni Simiński. W trakcie naszego pokazu nasi kandydaci rozbawili publiczność do łez, cały pokaz mody miał na celu rozluźnienie atmosfery w szkole, każdy z uczestników wykazał się ogromną odwagą prezentując się w wersji damskiej na forum społeczności szkolnej. Samorząd Uczniowski na dzień kobiet dla naszych cudownych Pań przygotował drobne upominki w postaci magnesu w kształcie serca.

Uczestnicy : 1. Kacper Bróż 3tl 2. Marek Kozodajko 2a 3. Mateusz Bugajewski 2a 4. Antoni Simiński 2a 5. Gabriel Górski 2tlb 6 Alan Biernat 2tlb 7. Szymon Pawlak 2tlb 8. Paweł Kłucjasz 2tlb 9. Franek Idzikowski 2tlb 10.Krzysztof Jaszkin 3tl 11. Edward Olszówka 3tl 12. Gabriel Kowalski 2a 13. Antoni Majcher 1tla 14 Emil Kijas-Kowalski 1tla 15. Jakub Rutkowski 1tla 16. Kacper Knap 2b

• ZACHODNIOPOMORSKI UNIWERSYTET TECHNOLOGICZNY-DNI OTWARTE

• Uczniowie klas IV LO A, IV LO B i V TL brali udział w dniach otwartych Zachodnipomorskiego Uniwerstytetu Technologicznego w Szczecinie. Na poczatek wysłuchaliśmy wykładu " Innowacje w transporcie i logistyce" na wydziale Techniki Morskiej ZUT w Szczecinie, nastepnie udaliśmy się na Wydział Technologii i Inżynierii Chemicznej a następnie na Wydział Ekonomiczny.